Strona główna
Biżuteria
Tutaj jesteś

Modne tapety do salonu – czyli jak stworzyć nowoczesne i stylowe wnętrze?

Biżuteria Data publikacji - 26 listopada 2020 Autor - Redakcja obliczasrebra.pl


Okres jesienno – zimowy to idealny czas na zmiany w we wnętrzach. Mnóstwo osób wykorzystuje te miesiące, by wprowadzić odrobinę nowości szczególnie do salonów – miejsc, gdzie spędza się najwięcej czasu na wspólnych rozmowach z bliskimi, na odpoczywaniu oraz na czytaniu książek i oglądaniu telewizji. Jak szybko i sprawnie odmienić salon? Jak to zrobić bez zatrudniania fachowców i nie wydając przy tym fortuny? Odpowiedź poniżej.

Gdzie najlepiej sprawdzi się tapeta?

Tak naprawdę wystarczy niewiele, by wprowadzić zupełnie nowy klimat i charakter we wnętrzach. Mnóstwo designerów oraz projektantów wnętrz poleca klientom zakup nowych tapet do salonu, które są obecnie jednym z najmodniejszych i najbardziej efektownych dodatków. Można je wykorzystać na wszystkich ścianach w salonie, jak i tylko na połowie lub jednej z nich. Najczęściej klienci decydują się na umieszczenie tapety na centralnej ścianie salonu, czyli na tej samej, gdzie umieszczony jest telewizor wraz ze stolikiem rtv lub komodą. To na nią bowiem domownicy zwracają uwagę, gdyż najczęściej przed nią znajduje się kanapa lub sofa.

To warto wiedzieć

Producenci tapet praktycznie z miesiąca na miesiąc zaskakują klientów nowymi wzorami, kolorami i efektami, które są na nich umieszczone. Klienci bez problemu mogą kupić efektowne tapety zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W wielu z nich jest nawet możliwość stworzenia tapety na indywidualne zamówienie klienta. To bardzo wygodna opcja dla osób, które posiadają ściany o niestandardowych wymiarach, które chce się w piękny sposób przyozdobić.

Modne tapety do salonu – co jest teraz trendy?

Przeglądając magazyny wnętrzarskie, można zauważyć, iż tak naprawdę jest wiele tapet, które spokojnie można zastosować w modnych, nowoczesnych wnętrzach. Obecnie, największą popularnością cieszą się tapety: 3D, abstrakcyjne, z motywami kwiatowymi, z panoramami miast, ze wzorami geometrycznymi, z motywami zwierzęcymi a także tapety orientalne, etniczne, z paskami, z kropkami oraz ze wzorami geometrycznymi. Osoby, które chcą wprowadzić nieco inny klimat do swojego pomieszczenia i tym samym mieć ściany bardzo na czasie – mogą zainwestować w tapety przedstawiające beton, cegłę lub skórę. Wyglądają one bardzo naturalnie. Goście wręcz nie poznają, iż na ścianie jest tapeta.

Producenci tapet zadbali o to, by każdy klient bez problemu poradził sobie z ich montażem. Do każdej tapety dołączona jest bowiem prosta i czytelna instrukcja. Po kilku godzinach można cieszyć się nową, wyjątkową i oryginalną ścianą w swoich wnętrzach. Warto skorzystać z takiej opcji, gdy chce się choć odrobinę zmienić swój salon na bardziej nowoczesny i designerski.

Redakcja obliczasrebra.pl

Nasz portal to źródło inspiracji z zakresu biżuterii, mody, urody i lifestyle'u. Dzięki naszym artykułom czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy, odkrywać nowe marki i produkty, oraz znajdować praktyczne porady dotyczące pielęgnacji, stylizacji i życia codziennego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

pralnia w domu