Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Jak wybrać długość naszyjnika srebrnego damskiego?

Uroda Data publikacji - 13 grudnia 2020 Autor - Redakcja obliczasrebra.pl


Wśród najbardziej popularnych rodzajów biżuterii z całą pewnością można wymienić produkt taki jak naszyjnik srebrny damski. Jest on bardzo chętnie wybierany przez kobiety w różnym wieku. W sprzedaży można znaleźć dość zróżnicowane modele tego rodzaju produktów, które różnią się między sobą głównie długością. Warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Kolia

Wśród różnego rodzaju srebrnych naszyjników damskich można przede wszystkim wymienić kolię. Tego rodzaju produkty bardzo dobrze przylegają do szyi i osiągają długości od około trzydziestu do trzydziestu pięciu centymetrów. Biżuteria tego rodzaju idealnie sprawdzi się przede wszystkim na wszelkiego rodzaju formalne okazje, ponieważ prezentuje się bardzo elegancko. Z powodzeniem można ją zakładać do różnych rodzajów stroju, które uwzględniają na przykład dekolt w kształcie łódki lub w kształcie litery V.

Choker

Kolejnym rodzajem damskiej biżuterii z całą pewnością będzie choker. Jest to produkt trochę dłuższy niż kolia. Jego długość zazwyczaj waha się pomiędzy trzydzieści pięć, a czterdzieści jeden centymetrów. Choker może być wykonany zarówno z jednego sznura, jak i kilku. Dzięki tam bogatemu wyborowi produktów bez wątpienia każdy dopasuje do siebie jak najbardziej odpowiedni. Naszyjnik typu choker z powodzeniem może być noszony zarówno na co dzień, jak i podczas różnego rodzaju specjalnych okazji. Będzie się idealnie komponował z wieloma strojami.

Opera

Wśród różnych rodzajów damskiej biżuterii z całą pewnością można również wymienić taki typ naszyjnika jak opera. Jest on stosunkowo długi, ponieważ jego długość waha się pomiędzy sześćdziesiąt pięć a osiemdziesiąt sześć centymetrów. Opera zazwyczaj zwisa poniżej linii biustu, dlatego najlepiej sprawdzi się w przypadku wysokich dekoltów. Ten typ biżuterii z powodzeniem można nosić na co dzień, jednak fantastycznie będzie się także komponować na różnego rodzaju specjalne okazje. Bardzo dobrze się prezentuje w przypadku wieczorowych sukienek.

Sznur

Biżuteria damska może również występować w formie sznura. Jest to jeden z najdłuższych rodzajów biżuterii, jaka może być noszona przez kobiety. Zazwyczaj jego długość przekracza sto trzydzieści centymetrów. Tego rodzaju biżuterię można nosić zarówno w formie pojedynczego sznura, jak i w formie kilku sznurów. Biżuterię tego rodzaju można nosić na bardzo wiele różnych okazji, ponieważ będzie idealnie się prezentowała zarówno w stylu codziennym, jak i bardziej formalnym. Warto to wziąć pod uwagę podczas wybierania jak najlepszej biżuterii dla siebie.

Redakcja obliczasrebra.pl

Nasz portal to źródło inspiracji z zakresu biżuterii, mody, urody i lifestyle'u. Dzięki naszym artykułom czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy, odkrywać nowe marki i produkty, oraz znajdować praktyczne porady dotyczące pielęgnacji, stylizacji i życia codziennego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

pasty do włosów