Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Ekologiczny notes książkowy na prezent od Lediberg

Lifestyle Data publikacji - 16 stycznia 2022 Autor - Redakcja obliczasrebra.pl
notes

W dobie szeroko pojętej cyfryzacji zapisy ręczne zastępowane są w coraz większym stopniu przez wynalazki technologiczne, a mianowicie poprzez aplikacje. Mimo to jest wiele pozytywnych aspektów notowania w fizycznych notesach lub organizerach, których nigdy nie zastąpią aplikacje.

Zalety ręcznego notowania

Wykonywanie ręcznych notatek pozwala na ustabilizowanie gonitwy myśli. Kiedy mamy dużo na głowie często zaczynamy kręcić się w koło, nie wiedząc co po kolei zrobić. Chaos organizacyjny powoduje zwiększenie stresu, który bezpośrednio ma wpływ na poziom kortyzolu. Hormon ten bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie człowieka.

Nawet najprostszy notes w linie potrafi zaoszczędzić wiele czasu. Zapisując najważniejsze kwestie naszego dnia, jesteśmy w stanie wyznaczyć priorytety i działać o wiele sprawniej. Nagle okazuje się, że doba wcale nie musi być dłuższa.Pisanie notatek wymusza na umyśle kreowania zupełnie nowych procesów. Odmienna praca umysłu sprawia, że wzrasta nasz kreatywność. Z pewnością nie raz zdążyło się tak, że nagle pojawiła się myśl, którą trzeba było zapisać. W takich sytuacja niezbędny okazuje się notes lub organizer.

Notatki pozwalają na usystematyzowanie zadań, które zapisane są w jednym miejscu. Zapisywanie informacji na luźnych karteczkach spowoduje jeszcze większy bałagan, niż totalny brak notowania. Jeden konkretny notes w kratkę zgromadzi dla Ciebie.

Czy notes to dobry prezent?

Dobie ekologii i ochrony drzew często słyszy się, żeby nie zużywać papieru, bo to chroni drzewa. Stąd posiadanie papierowego notesu może nieco odstraszać ludzi. Można jednak pogodzić obie kwestie. Ekologiczny notes Lediberg z kolekcji Appeel podlega całkowicie recyklingowi oraz nie zawiera w sobie żadnych substancji szkodliwych. Posiadając taki notes, można zadbać o swoje środowisko a przede wszystkim o środowisko naturalne. Dzięki temu można go sprezentować nawet najbardziej zagorzałemu obrońcy naturalnego środowiska. Wypełniając misję ochrony planety, z pewnością będzie miał wiele pomysłów, które mogą zostać zapisane w notesie.

Notes to dobry pomysł na prezent zarówno dla bliskich, jak i pracowników. Posiadanie wspólnych gadżetów przez współpracujący zespół pozwala na zacieśnianie relacji oraz większe poczucie wspólnoty. Ponadto prezenty od pracodawcy zawsze spotykają się z dużą akceptacją pracowników, poprawiając ich morale zawodowe.

Jednak w życiu każdego człowieka jest zawsze jedna najważniejsza osoba, którą jest on sam. Nie musisz daleko szukać osoby do obdarowania tak wyjątkowym podarunkiem. Sprawiając sobie notatnik, jednocześnie obdarzasz siebie największym prezentem, jakim jest dodatkowy czas.

Artykuł sponsorowany

Redakcja obliczasrebra.pl

Nasz portal to źródło inspiracji z zakresu biżuterii, mody, urody i lifestyle'u. Dzięki naszym artykułom czytelnicy mogą poznać najnowsze trendy, odkrywać nowe marki i produkty, oraz znajdować praktyczne porady dotyczące pielęgnacji, stylizacji i życia codziennego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?